خیلی تکراری است! ولی از این زیباتر و گویاتر ممکن نیست!
طی دو هفته ای که وبلاگ آپدیت نشد، حسابی مشغول کارهای مربوط به سال نو بودیم!
یک سری امور مربوط به قرارداد ها و بازاریابی، یکی دو کسب وکار جدید که امسال عملیاتی میشود و بعد هم ارسال هدایا، سالنامه و غیره به طرفهای کاری!
عملیاتی که هر سال باید شب عید انجام شود! نمیدانم چرا ! ولی حتما باید پیش از سال نو تمام میشد!
سال 85 سال غریبی بود! با تمام چالشهایی که خود داشت در عین حال فرصتهای خوبی بوجود آمد . چه شخصی و چه عمومی فکر میکنم سال خوبی برای یک تغییر مسیر بوده باشد!
خب! هر چه بود تمام شد! البته خط زمان پایان نیافته . امیدوارم اگر چه نمیتوان به گذشته برگشت وآغاز راه را تغییر داد اما به یاری خدا همه ما بتوانیم از این لحظه با تمام توان حرکت کنیم و پایان خوبی را در آینده خودمان بسازیم!
اوضاع سیاسی اقتصادی ایران در سال جدید، چشم انداز آینده آن، تحولات پیش رو در عرصه کسب و کار، بورس تهران، بازار فارکس در ایران و هر آنچه که در چارچوب کاری ما باشد، خوراک کاری سال جدید بیزبلاگر است. تلاش و برنامه ام این است که بیزبلاگر را به ورژن آلفا ارتقا دهم. در این راه پیشنهادات کار آمد شما دوستان و خوانندگان روزانه وبلاگ بسیار مفید است! تمام کامنتها و ایمیلهایی که بدستم رسده یا در وبلاگ آمده را جمع آوری کرده و به جمع بندی بالنسبه خوبی رسیده ام.
در این مدت 251 روزی که در سال گذشته از عمر این وبلاگ در بلاگ اسکای می گذرد، بیش از 42000 بازدید داشته ایم( به عددی که بلاگ اسکای در پای وبلاگهایش نشان میدهد توجه نکنید، سیستم خراب است!)تلاش کردم فقط با ارتقاء و افزایش محتوا بدون تبلیغ در سایر وبلاگها و وبسایتها تعداد بازدیدها را افزایش دهم!خیلی زیاد نیست ولی برای ورژن بتا مناسب است!!!
برای سال جدید طبعا مکانیسم افزایش بازدید ویژه ای خواهیم داشت!
سعی میکنتم مطالب شخصی بیشتری داشته باشم و بیشتر به کسب وکارها بپردازم بویژه فارکس که روز بروز برایم مهمتر و داغتر میشود! مطالبی را که خود مینویسم را با موضوع بیزبلاگر میتوانید بیابید! اگرچه کار خیلی صحیحی نمیدانم اما سعی میکنم گاه گاهی از خودم هم مطلبی در باره ریسکهای سیاسی موجود داشته باشم!
بیش از پیش به همراهی و گفتگو با شما نیاز داریم!
سال 86 را هم با هم هستیم! به پیش!