X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی(موساد) و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) با همکاری یکدیگر، اقدام به ربودن تبعه ایرانی در ترکیه کرده اند.

 روزنامه هاآرتص در شماره امروز خود با بیان این مطلب نوشت : سازمان جاسوسی اسرائیل ( موساد ) و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ( سیا ) با همکاری هم علیرضا عسگری، عضو سابق وزارت دفاع ایران، را در ترکیه ربوده اند.

این روزنامه در ادامه می نویسد: در پی پخش خبر دست داشتن موساد در این آدم ربایی، رژیم صهیونیستی به تمام سفارت خانه های خود در سراسر جهان دستور داده تا اقدامات امنیتی را افزایش دهند.

هاآرتص افزود : احتمالا ربوده شدن این مقام سابق ایرانی با مفقود شدن "رون آراد" خلبان ارتش رژیم صهیونیستی که در سال 1986 در لبنان مفقود شده، در ارتباط است.

علیرضا عسگری عضو بازنشسته وزارت دفاع ایران یک ماه پیش در ترکیه مفقود شد که دولت ایران به شدت به دنبال روشن شدن مطلب بوده و از دولت ترکیه نیز خواسته تا توضیح روشنی را در این مورد به ایران ارائه دهد.

هاآرتص در ادامه به نقل از برخی رسانه های اسرائیلی مدعی شده است: عسگری به مدت چندین سال مهمترین عضوامنیتی ایران در لبنان بوده و به عنوان رابط ایران و حزب الله عمل می کرده است.

در همین رابطه یک دیپلمات عرب ناشناس نیز، دست داشتن موساد و سیا را در مفقود شدن علیرضا عسگری تائید کرده وسخنان این دیپلمات عرب در رسانه های رژیم صهیونیستی نیز پخش شده است.